
Металевий бейдж для собаки
200 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
- Під замовлення
- Тільки оптом
Відправка з 24 квітня 2026+380 (96) 555-40-52
Вайбер- +380 (73) 051-19-87Наталія
- +380 (98) 028-26-26менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний симпатичний бейдж на нашийник для домашнього улюбленця необхідна річ. Підвіска зроблена у формі кісточки, кличка собаки та номер телефону господаря нанесена технологією травлення. Брелок зроблений з латуні та покритий нікелем. Кріпитися бейдж на нікельоване колечко, яке добре фіксується на нашийнику.
Замовляйте брелоки, бейджі, значки з металу у виробника:https://bezmez.com.ua/biydzgetnai-prodykciia/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.