
Вишиті ялинкові прикраси ручної роботи.
285 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 12 квітня 2026+380 (96) 555-40-52
Вайбер- +380 (73) 051-19-87Наталія
- +380 (98) 028-26-26менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різдвяні свята особлива пора року, коли всі стають трошки дітьми. Отже, ялинкові прикраси займають особливе місце серед домашніх аксесуарів. Сувенір з ручною вишивкою українського орнаменту прикрасить свято.
Кулька зроблена з натуральної тканини та пінопласту. Вона легка, не б’ється і безпечна для дітей.
Автентичні подарунки мають великий попит і за кордонами України. Вони передають багатий колорит нашої країни. Замовити іграшку з орнаментом на свій смак можна за посиланням:http://bezmez.com.ua/uk/land-ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 6 см |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Вага виробу | 5 г |
| Додаткові елементи декору | Стрічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴