
Настільні прапорці: державні та рекламні
600 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
- Під замовлення
- Тільки оптом
Відправка з 10 квітня 2026+380 (96) 555-40-52
Вайбер- +380 (73) 051-19-87Наталія
- +380 (98) 028-26-26менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільні трьох ріжкові прапорці використовуються доволі широко міжнародними корпораціями, на конференціях, агенціями з міжнародної освіти. Освітні компанії використовують ці атрибути для демонстрації всіх країн з якими вони співпрацюють. Інтернаціональні організації використовують державний прапор, країни засновника і прапор з логотипом.
Для виготовлення сувеніра застосовується двосторонній сублімаційний друк. Підставка зроблена з нержавіючої сталі. Завдяки якісному матеріалу виріб має довготривалий строк використання і виглядає достойно.
Замовити настільний прапор України або з корпоративною символікою можна за посиланням:http://bezmez.com.ua/uk/land-ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 12 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Штучний шовк |
| Тип | Прапор |
| Вид | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Державна |
| Матеріал флагштока | Метал |
| Довжина держака | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.