
Лита статуетка Веприк
300 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
- Під замовлення
- Тільки оптом
Відправка з 25 квітня 2026+380 (96) 555-40-52
Вайбер- +380 (73) 051-19-87Наталія
- +380 (98) 028-26-26менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масивна бронзова фігурка вепря буде гарним сувеніром для мисливця або лісника. Статуетка досить велика і, разом з тим, витончена. Завдяки технології лиття передані найтонші деталі візерунка, задуманого художником.
Металеві вироби високо цінуються завдяки своїм якостям: міцність, солідність, зносостійкість.
Подарунок буде добре виглядати, як в мисливському будиночку, так і в кабінеті вченого-природознавця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бронза |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Тварини |
| Вага виробу | 30 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.